قالب وردپرس

درباره ما

همه ساله در نواحی مختلف کشور شاهد وقوع حوادث و مخاطرات طبیعی متعددی هستیم که علاوه بر از دست رفتن جان تعدادی از هموطنان ، پیامد های اقتصادی و اجتماعی بیشماری نیز بهمراه دارند .
امروزه یکی از دلمشغولی های مهم مدیران اجرایی کشور در مقابله با بحران های طبیعی پیش بینی، انتخاب و تأمین تجهیزات مناسب جهت پیشگیری ، آمادگی و مدیریت اینگونه وقایع و همچنین انتخاب کالاهای متناسب با شرایط اردوگاه ها و یا عملیات امداد و نجات می باشد.
شرکت ارکان تجهیز افزار با آگاهی از این رسالت مهم و با هدف چابک سازی هر چه بیشتر یگان های امدادی و نظامی کشور تلاش خود را عمدتاٌ به طراحی و ساخت آن دسته از کالاهای امدادی و اردوگاهی و تجهیزات نجات معطوف ساخته که از ویژگی های خاصی همچون سادگی در استفاده ، سبکی ، مقاومت ، قابلیت جداسازی اجزا و یا تاشدن و ….. برخوردار باشند .


هدف بنیادی : یاری رساندن به سازمان های متولی مدیریت بحران در کشور و نهاد های امداد رسان بین المللی به منظور ارتقاء سطح کیفی امداد رسانی در حوادث با ارائه راهکار نوین وخلاقانه ، در طراحی ، تولید ، تامین کالاها و تجهیزات متناسب با نیاز امداد گران و آسیب دیدگان در راستای ارزش های بنیادین و اهداف زیر :

• شناخت ظرفیت ها و نوآوری های مبتنی بر دانش جهانی با هدف سرعت بخشیدن به عملیات امداد و نجات
• نیاز سنجی ، ایده پردازی ، طراحی، ساخت و تولید محصولات متناسب جهت خدمات رفاهی بهتر در اردو گاه آسیب دیدگان
• پیشگامی در شناخت و بررسی معایب و مشکلات امدادگران و نیز آسیب دیدگان در حوادث غیر مترقبه
• مشاوره به سازمانها و نهاد های امدادرسان جهت آمادگی هر چه بیشتر در مدیریت بحران با ارائه کالاها و تجهیزات متناسب
• پایندی به اصول اخلاقی ، صداقت و تلاش جهت حفظ کرامت انسانی آسیب دیدگان بلایای طبیعی

آینده در چشم انداز :
تبدیل شدن به یکی از برجسته ترین شرکت های تخصصی در زمینه مشاوره ، تحقیق ، تامین و تدارک محصولات امدادی و تجهیزات نجات ، که بر اساس تکنولوژی های روز دنیا تولید شده و ارائه آن به سازمانهای متولی مدیریت بحران و نهاد های امدادرسان در ایران و خاورمیانه .